Влітку на Львівщині діятимуть понад півтисячі дитячих таборів

Влітку на Львівщині діятимуть понад півтисячі дитячих таборів

Уже з 1 червня у Львівській області розпочнуть роботу 549 таборів, з них 199 – пришкільних та 350 – мовних. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олександра Небожук.

За її словами, у таборах відпочиватимуть 18 398 дітей, найбільше у Львові, Перемишлянському і Пустомитівському районах, а також у Червонограді, передає прес-служба ЛОДА.

«Для організації пришкільних та мовних таборів з місцевих бюджетів галузі освіти виділено 934,3 тис. грн», – додала директор департаменту освіти

Для того, щоб відпочити в одному з таких таборів, діти або їхні батьки повинні звернутись до класного керівника або в дирекцію школи.

Також діятимуть освітянські дитячі оздоровчо-відпочинкові заклади. Зокрема, з міського бюджету галузі освіти виділено 2,5 млн грн на функціонування таких закладів в с. Коростів («Старт») та с. Гребенів Сколівського району («Ватра»). У них влітку відпочинуть 870 дітей соціально незахищених категорій зі Львова.

У Золочівському районі діятиме «Сокіл» (с. Сасів), у Жовківському районі – «Росинка», що в с. Зіболки.

Також для оздоровлення дітей соціально незахищених категорій з районних і міських бюджетів галузі освіти виділено понад 2,312 млн грн. За ці кошти відпочине 671 дитина.

Окрім цього, упродовж літа планують оздоровити 1021 учня (вихованця) шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів обласного підпорядкування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук