Внутрішні війська Росії готуються боротися з «майданами»

СвітЛюбко Петренко, 9 квітня 20152910
Внутрішні війська Росії готуються боротися з «майданами»

У кількох федеральних округах Росії пройшли навчання «Заслін-2015» підрозділів внутрішніх військ МВС Росії, на яких відпрацьовувалася методика протидії суспільним безладам на кшталт українського Майдану. Про це повідомляє російське інформаційне агентство «Новости».

Керівник прес-служби російських внутрішніх військ Василь Панченков розповів, що на території Північно-Західного, Центрального, Приволзького, Північно-Кавказького, Південного та Кримського федеральних округів відбулися навчання з «охорони кордонів, підтримання громадського порядку, захисту населених пунктів і державних об'єктів».

 «На черговому етапі за основу були взяті події, які відбувалися в недавньому минулому в одній із сусідніх країн. Відпрацьовувалося участь внутрішніх військ в охороні громадського порядку і забезпечення громадської безпеки, протидію терористичним проявам і екстремізму. Для створення ситуації, близької до реальності, були використані всі атрибути тих подій, аж до палаючих шин і закидання військовослужбовців камінням і пляшками », - повідомив Василь Панченков.

Після закінчення навчань російські підприємства, які працюють у тісній взаємодії з силовими структурами, показали свої розробки для схожих ситуацій. Наприклад, негорючу екіпіровку для військовослужбовців, здатну витримати горіння «коктейлю Молотова», засоби технічної зупинки автотранспорту тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук