«Vodafone Україна» стала переможцем конкурсу «Обличчя міста» у номінації «Львів інноваційний»

Суспільствопромоція, 6 грудня 2018, 10:00 284 0

«Обличчя міста – 2018» – цього разу компанія «Vodafone Україна» отримала цю нагороду у номінації «Львів інноваційний». Так вирішили експертне журі й львів'яни своїм голосуванням.

«Ми об'єднуємо ці підсумки і разом визначаємо переможців. І переможець має бути достатньо пізнавана компанія чи фірма, яка пропонує дуже цікаві продукти, дуже цікаві фінансові інструменти чи якісь креативні ідеї і соціальні проекти», – сказав президент Львівської торгово-промислової палат Дмитро Афтанас.

Компанія «Vodafone Україна» цьогоріч реалізувала у Львові два великі проекти – інтерактивний туристичний маршрут з QR-кодами у центрі міста та великий аналіз даних транспортної системи міста.

«Для нас це початок. Тому що світ дуже швидко змінюється, і нам треба не лише поспішати за цими змінами, а й бути на крок попереду цих змін. І для нас це дуже велика мотивація для того, щоб більше інноваційних послуг могли бути не тільки в компаніях для бізнесу, а й для кожного з нас – для тих людей, які мешкають у Львові, для кожного абонента компанії», – розповів заступник генерального директора «Vodafone Україна» Костянтин Воробйов.

Тож тепер компанія Vodafone береться за наступні проекти, щоб абонентам було комфортно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук