Водій львівської маршрутки позбувся робочого місця через погану поведінку

Головні новини за 25.06Вікторія Іваскевич, 25 червня 2015, 20:36 2668 0

Шкідливі звички, міцне слівце та непристойний жест. І це все в одному відео. Водій маршрутки позбувся робочого місця після того, як став зіркою YouTube. Потрапив чоловік у мережу після того, як відмовився загасити цигарку та облаяв пасажирку, яка зробила йому зауваження. Всі геройства вона зафіксувала на відео та поскаржилась в управління транспорту. 

Правил не порушував, конкурентів не обганяв та доглядав за своїм автобусом. Так, вже колишнього водія 50-ї маршрутки, характеризують роботодавці. Втім, за зупинку-дві до кінцевої полюбляв запалити цигарку. Через це і посварився з пасажиркою. Маріанна Рудик розповідає, вирішила зняти водія на камеру, адже не вперше їй доводилось робити йому зауваження.

«Цей мені попався ще в січні, я теж його тоді знімала на телефон. Він мені погрожував розбити камеру. Мені сказали, що наступного разу, якщо він таке зробить, то його звільнять», — розповідає дівчина.

Тоді водію дали ще один шанс, але нова скарга стала останньою краплею. Хоч зараз водіїв катастрофічно не вистачає. Ще й військові комісари чомусь звертають увагу саме на вправних та ввічливих. Однак дисциплінарне порушення — серйозна пляма у резюме.  

«Ми перевіряємо попереднє місце роботи: за що він був звільнений, чи пішов добровільно, на якій основі. Чому його звільнили», — каже начальник відділу експлуатації Андрій Єдинак.

В управлінні транспорту резюмують: останнім часом скарг на водіїв побільшало. І причин для цього достатньо: економічна ситуація погіршується, а пільговиків все більше.

«Ті пільги, які були були відмінені, показує водію, що ветеран праці, вона вже з першого червня не діє, але в нього є посвідчення пенсіонера і він має права. І на цій основі починається скандал», — пояснює начальник управління транспорту Віктор Щир.

Та все ж пасажирів обурює не так хамство водіїв як стиль кермування та звичка не дотримуватись графіків руху.

«Останнім часом єдине що недолік страшенний — це вони розмовляють по мобільному телефону», — скаржиться пасажирка пані Людмила.

Водії ж кажуть, пасажири також люблять їх нервувати. Тож, аби водії не зривались на пасажирах, на підприємствах з ними часто проводять профілактичні бесіди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук