Волинська облрада вирішила не надавати дозволи на видобуток бурштину п’ятьом підприємствам

Волинська облрада на позачерговій сесії у четвер, 7 квітня, проголосувала за те, щоб не надавати жодному з п’яти підприємств дозволу на користування надрами для видобутку бурштину, які розміщені на Волині. Про це повідомили «Волинські новини».

Зокрема, не погодили надання надр з метою геологічного вивчення наступним підприємствам: ТзОВ «Асоціація міжнародної комерції «Агро+» (ділянка «Польська Гора»); ТОВ «Гірничодобувна артіль «Деревок» (ділянка «Деревок»); ТзОВ «Любешівська старательська артіль» (ділянка «Бірки»); ТзОВ «Т.П.П.» (ділянка «Северинівка»).

Попередньо профільна комісія Волинської обласної ради рекомендувала не погоджувати надання надр у користування низці підприємств, мотивуючи це тим, що документи потребують подальшого вивчення.

Зазначимо, 10 березня депутати Волинської облради проголосували за створення комунального підприємства облради «Волиньприродресурс», в компетенції якого буде видача дозволів на видобуток корисних копалин на Волині: щебеню, піску, бурштину тощо, щоб встановити контроль за видобутком в області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук