Ворожка ошукала двох львів’янок на 86 тис. грн

СуспільствоОрися Шиян, 18 вересня 20189480

Двоє львів’янок звернулися до поліції зі скаргою, що їх ошукала ворожка. Шахрайка пообіцяла зняти вроки, натомість тільки видурила в однієї жертви 4 тис. гривень і золото, а в іншої ‒ понад 82 тис. грн.

Як розповіли у прес-службі поліції Львівщини, 20-річна дівчина ходила до ворожки «знімати прокляття» над родиною. Впродовж року за «сеанси» клієнтка розраховувалась готівкою та ювелірними виробами. Загальна сума збитків – понад 82 тис. гривень.

Жертвою цієї ж шахрайки стала 18-річна мешканка Шевченківського району. За зняття вроків «цілителька» взяла 4 тис. гривень і золоті браслет та каблучку. Дій від чарувань жінка не відчула, а прикрас позбулася.

Потерпілі написали заяви у поліцію. Правоохоронці зазначають: щонайменше кілька десятків людей щороку скаржаться на ворожок та ясновидиць.

«Загалом усіх практикуючих магів умовно можна поділити на стаціонарних і мобільних. Останні зазвичай «працюють» в кримінальній площині. Вони самі знаходять потенційних клієнтів – на вокзалах, вулицях, ринках, безпосередньо в помешканнях. Задуривши голову людині, а іноді й використовуючи свої гіпнотичні здібності, зловмисники заволодівають грошима та коштовностями жертви проти її волі. Такі дії вже мають ознаки шахрайства», ‒ пояснюють у відділі комунікації поліції Львівської області.

Стаціонарні маги, астрологи, ворожки та хіроманти працюють більш-менш у правовій площині. Вони легалізовані і внесені до Класифікатора професій. Тож їх можна притягнути до відповідальності лише за незаконну підприємницьку діяльність чи несплату податків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук