Восени в Україні запровадять новий порядок реєстрації абонентів мобільного зв'язку

Восени в Україні запровадять новий порядок реєстрації абонентів мобільного зв'язку
фото Depositphotos
З осені українці зможуть зареєструвати свій мобільний номер дистанційно і отримувати повний перелік телеком-послуг

Наприкінці 2018 року в Україні можна буде повідомити свої дані операторам мобільного зв'язку дистанційно, без обов’язкового відвідування їхніх офісів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Національної комісії регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) Олександр Животовський.

Як зазначається, через дев’ять місяців в Україні вступить в силу новий порядок реєстрації користувачів телеком-послуг. Вони зможуть надавати свої дані операторам віддалено за допомогою електронного підпису, BankID або іншого способу цифрової ідентифікації.

Голова НКРЗІ повідомив, що комісія його відомства затвердила і зареєструвалановий порядок реєстрації абонентів. За його словами, майже 90% користувачів мобільного зв’язку в Україні – анонімні. Відповідно, для них недоступний весь перелік телеком-послуг. Наприклад, такі користувачі не можуть розраховувати на повернення невикористаних коштів зі своїх мобільних рахунків. Також вони без ідентифікації не зможуть скористатися послугою MNP – зберегти свій номер при переході до іншого оператора.

Також представники НКРЗІ заявили, що велика частка анонімних користувачів сприяє розвиткові шахрайства. Це негативно позначається на фінансовому стані клієнтів і репутації операторів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук