Вояки просять Сех одягти батальйон "Львів" у бронежилети та каски

До голови Львівської обласної державної адміністрації Ірини Сех сьогодні, 6 червня, звернулися командир батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Львів", старший лейтенант міліції Ігор Вольський та заступник командира батальйону з кадрових питань Василь Соломійчук з проханням допомогти у закупівлі засобів особистої безпеки особового складу батальйону – бронежилетів та касок. 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

Під час зустрічі військові розповіли, що завдання батальйону особливого призначення "Львів" полягає в обороні східних кордонів держави, і для цього, звичайно, необхідні якісні засоби особистої безпеки

Вони поінформували керівника області, що зверталися до Міністерства внутрішніх справ України, яким безпосередньо підпорядковуються, однак станом на сьогодні питання залишається відкритим.

Окрім цього, за словами командирів, зараз також залишаються невирішеними питання із озброєнням батальйону та місцем розташування особового складу.

Заслухавши керівників батальйону, Сех зазначила, що Львівська облдержадміністрація, незважаючи на серйозні фінансові навантаження, повинна знайти гроші в обласному бюджеті, аби виконати прохання бійців внутрішніх військ.

"Ми не можемо залишити людей, які охороняють наш мир і спокій, сам на сам з проблемою їхньої ж безпеки. Тому потрібно якнайшвидше напрацювати програму для матеріально-технічного забезпечення батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Львів" та подати її на розгляд профільним комісіям Львівської обласної ради. Програма має бути розглянута вже на наступному засіданні Львівської облради 17 червня",- наголосила голова Львівської ОДА.

Також Сех доручила у вівторок, 10 червня, зібрати нараду, щоб вирішити питання з місцем базування батальйону "Львів".

Як повідомляв ZAXID.NET, батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Львів" створено з метою забезпечення захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук