Всі руйнації пам’яток у Львові відбуваються за підписами Мінкульту, – Садовий

СуспільствоОксана Панчишин, 20 листопада 20142

Під час пленарного засідання сесії ЛМР в четвер, 20 листопада, міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що нищення пам’яток архітектури у Львові відбувається за погодженням Міністерства культури.

«Враховуючи позицію певних чиновників Міністерства культури, за останні півроку більше біди зроблено, ніж за роки німецької окупації у Львові. Усі дозволи ідуть за підписами Міністерства культури», – зазначив мер, передає прес-служба Львівської міськради.

Згадав Андрій Садовий, зокрема, безпрецедентний випадок, коли на вул. Січових Стрільців з вікна вирубали двері. За його словами, для таких дій є дозвіл Міністерства культури, а також документацію на будівельні роботи підписано в архбудконтролі України.

«Це переходить межі здорового глузду. Соромно, коли іменем держави Україна ті чи інші міністерства нищать наші пам’ятки архітектури», – переконаний міський голова Львова.

Так само на вул. Пісковій, зауважив Садовий, зруйнували будинок з дозволу Мінкульту.

Наголосив міський голова й на тому, що Верховна Рада досі не прийняла жодного закону про повернення повноважень органам місцевого самоврядування.

«Завдання нової Верховної Ради – одними з перших приймати закони, які повернули б повноваження органам місцевого самоврядування. Тільки тоді громади, якщо вони будуть сильними, зможуть наводити порядок на своїй території. Бо на сьогодні закон «відпочиває», – вважає міський голова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук