Вступ України до НАТО підтримують жителі ключових країн Альянсу

СуспільствоОксана Руда, 10 червня 20156390
Вступ України до НАТО підтримують жителі ключових країн Альянсу

57% жителів восьми ключових країн НАТО, опитаних американським Pew Research Center, підтримують вступ України до Північноатлантичного альянсу, пише LB.ua.

З 6 квітня по 15 травня було опитано 11116 респондентів у восьми країнах-членах НАТО (Канада, Франція, Німеччина, Італія, Польща, Іспанія, Британія та США).

Окрім цього, 41% опитаних підтримує відправку зброї в Україну, тоді як 70% виступають за надання Україні економічної допомоги.

В середньому 39% серед громадськості країн НАТО вважають, що Росія є головним винуватцем конфлікту, що триває на Донбасі. Проросійських сепаратистів, які посіли друге місце, звинувачують лише 18% опитаних.

Половина респондентів кажуть, що Росія є головною військовою загрозою для інших сусідніх народів.

Менш ніж половина опитаних (48%) вважають, що їхня країна повинна застосовувати військову силу, якщо Росія почне серйозний військовий конфлікт з сусіднім народом, який є союзником по блоку НАТО, в той час як 42% виступають проти.

При цьому частка прихильників застосування сили серед американців і канадців більше, ніж у країнах Європи (56% і 53%, відповідно). При цьому 58% німців вважають, що їхня країна не повинна воювати за союзника по НАТО.

У середньому тільки чверть опитаних мають сприятливу думку про Росію.

Зазначимо, науково-дослідний центр Pew, який провів опитування, – це американська неурядова організація.

Нагадаємо, за даними українських опитувань, вступ до НАТО підтримують понад 50% українців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук