Україна заявила про відновлення євроатлантичної перспективи у Парламентській асамблеї НАТО

Україна заявила про відновлення євроатлантичної перспективи у Парламентській асамблеї НАТО
Українська делегація до Парламентської асамблеї НАТО

Парламентська асамблея НАТО прийняла поправку української делегації до підсумкової декларації Весняної сесії, в якій визнається євроатлантична перспектива України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Андрій Левус.

«Парламентська Асамблея НАТО прийняла поправки української делегації до підсумкової резолюції. Згідно з поправкою НАТО визнає відновлення євроатлантичних намірів України. Керівник делегації Івана Клімпуш-Цинцадзе зробила все необхідне, щоб це відбулося», - написав він.

«У резолюцію з розширення, у проекті якої з очевидних причин не було сказано ні слова про Україну, тому що мова йшла тільки про країни, які заявили про спробу отримати членство і в тій чи іншій мірі просунулися на цьому шляху (включаючи Грузію!), нам за допомогою колег з делегацій Великобританії, Канади, Литви, Польщі, США, Туреччини вдалося зареєструвати, а потім і отримати підтримку всіх !!!! 28 країн і отримати в тексті поправки - про визнання зміни політики України щодо відновлення її євроатлантичного курсу», - написала на своїй сторінці в Facebook нардеп Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук