На референдумі українці підтримали б вступ до НАТО

СуспільствоРоман Ганкевич, 26 березня 201511280
Українці на референдумі проголосували б за вступ до НАТО

Якщо б у березні проходив референдум щодо вступу України в НАТО, то 43,3% громадян підтримали б це рішення. Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Проти вступу проголосували б 33,4%. Не брали б участі в голосуванні 9,6%, завагалися або відмовилися відповісти 13,7%.

Ставлення до НАТО має значну регіональну диференціацію:

На заході 63% населення підтримує вступ до НАТО (проти голосували б 14,9%).

У центрі частка прихильників вступу до НАТО також переважає - 47,3% (проти голосували б 29%).

На півдні, сході та Донбасі більшість населення виступає проти вступу в НАТО. На півдні за вступ голосували б 24,7% жителів, проти вступу - 54,8%. На сході за вступ голосували б 26,2%, проти - 49,5%. На Донбасі за вступ голосували б 26%, проти - 51,2%.

Опитування проводилося з 26 лютого по 11 березня. Методом особистого інтерв'ю опитали 2040 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім Криму). У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, контрольованої українськими властями.

Статистична похибка вибірки не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за даними того ж дослідження президент України Петро Порошенко зберігає лідерство у президентському рейтингу, на друге місце вийшли лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко та партії «Самопоміч», мер Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук