Вулиця Корейська стане безпечною для пішоходів

Вулицю Корейську, що в районі Знесіння, облаштують по-новому

Головні новини Львова 13.04Марія Сенишин, 13 квітня 2016, 18:58 1304 0

У Львові з'явиться перша вулиця, де пішоходи стануть господарями, а машини – гостями. Тут не буде відокремлених від проїзної частини хідників, а швидкість транспорту обмежать до 20 км/год. Щоби водії дотримувались цього правила – вже почали ставити спеціальні обмежувачі швидкості. Це острівці  безпеки, які виступають на середину дороги, змушуючи машини робити зигзаг і зменшувати швидкість.

Щось подібне влаштують і на Корейській.  А там, де шлях надто вузький – поставлять берлінську подушку – різновид лежачого поліцейського. Вулиця, якою машини їздитимуть повільно, має стати безпечною для пішоходів.

«Ніякої небезпеки нема, навпаки це є дуже корисно для мешканців, тому що діти можуть вільно переходити дорогу, бавитись .  До будь-якої вулиці ми підходимо з міркою: комфорт для всіх, комфорт для мешканців , щоб вона була зручна», – розповідає начальник «Інституту стійких транспортних систем» Олег Шмід.

Ремонт на Корейській почали 23 березня. Та вже на початку квітня робітники звідси пішли, залишивши вулицю розкопаною.

«Взагалі почали нормально, в березні. Все робітники робили, ніяких претензій, а от протягом цього тижня ніякі роботи уже не ведуться», – говорить  мешканець вулиці  Корейської пан Едуард.

Тепер мешканці переймаються не так новітнім  дизайном вулиці, як тим, коли ж її відремонтують.

«Є  дорога, а тротуару немає.  Жінки з палочками йдуть до церкви, діти до школи з візочками. І куди вони мають йти? Насипали, лишили і пішли», – каже  мешканка вулиці Корейської Любов Вітвіцька.

Ремонт загальмувала бюрократія . Підрядник досі не отримав авансового платежу. В районній адміністрації пообіцяли – до кінця тижня гроші будуть.

 «Ми зупинили, тому що ми тим організаціям не дали авансування. Щоб дати авансування цього року маємо прийняти окреме рішеннями. Дальше профінансуємо і  будемо приступати до цих робіт. Думаю протягом декількох днів ми дальше будемо продовжувати ці роботи», – запевняє голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський

Зробити із Корейської  таку вулицю як у містах Європи, обіцяють до кінця травня – початку червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук