Введення безвізового режиму для України в ЄС відклали через Brexit і мігрантів, – віце-прем’єр

Віце-прем’єр-міністр України з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе

Віце-прем’єр-міністр України з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що введення безвізового режиму між Україною і Євросоюзом відкладено у зв’язку з двома проблемами: референдум за вихід Великобританії з ЄС, Brexit, і міграційними хвилями, з якими зіштовхнулася Європа. Про це вона заявила в ефірі «5 каналу».

«Що стосується Brexit, то насправді Brexit і міграційні хвилі, з якими зіштовхнулася Європа, відтермінували розгляд цих рішень в Європейському парламенті і в Європейській раді, через те, що деякі країни ініціювали розгляд і узгодження додаткового механізму –жорсткого механізму можливого призупинення дії безвізового режиму в будь-який з третіх країн», – повідомила Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем’єр також розраховує на те, що в комітеті закордонних справ і комітеті з громадянських свобод Європарламенту буде представлений позитивний звіт про виконання Україною всіх її зобов’язань щодо безвізового режиму.

«І тоді ми будемо розраховувати на те, що у вересні Європейський парламент уже своїм загальним голосуванням буде визначатися з цього приводу. Але розуміємо, що рішення цих комітетів, зокрема комітету з громадянських свобод, буде мати принципове значення для подальшого рішення всього Європейського парламенту», – додала вона.

Раніше Президент Петро Порошенко заявив, що питання надання Україні безвізового режиму буде розглянуто до осені цього року. Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляв, що через референдум про вихід Великобританії з Європейського Союзу (Brexit) питання надання Україні безвізового режиму може бути відкладене не більше ніж на місяць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук