Євросоюз ухвалить рішення про безвізовий режим для України не раніше вересня, – ЗМІ

Європейський союз зможе прийняти рішення про безвізовий режим для Грузії, України і Косово не раніше вересня, пише The Wall Street Journal з посиланням на джерела у Брюсселі.

Як пише видання, у середу, 8 червня, посли 28 країн-членів так і не змогли схвалити рішення про безвізовий режим для громадян Грузії, зокрема, через позицію Німеччини, яка вважає за необхідне вжити додаткових заходів щодо викорінення організованої злочинності в країні.

Крім цього, уточнюється, що Грузія чекає введення безвізового режиму з грудня 2015 року.

Низка європейських урядів хотіли б тепер відкласти рішення по Грузії, Україні та Косово, поки не буде розглянута заявка Туреччини на безвізовий режим.

Що стосується України, як пише видання, Єврокомісія ще у квітні передала пропозиції Європарламенту і Раді ЄС про скасування віз для українців.

У свою чергу, у четвер, 9 червня, посол України в ЄС Микола Точицький висловив сподівання, що Європарламент ухвалить безвізовий режим не пізніше початку осені.

Зазначимо, що раніше передбачалося, що рішення по трьом країнам будуть прийняті до літа.

На прес-конференції 3 червня президент Петро Порошенко висловив переконання, що введення безвізового режиму між ЄС та Україною відбудеться у 2016 році. При цьому голова держави зазначив, що ніяких негативних сигналів з цього приводу сьогодні немає. За його словами, Україна взяла на себе перелік зобов'язань, який складався з понад 140 позицій і виконала всі вимоги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук