Петро Порошенко запевняє, що Україна отримає безвізовий режим з ЄС ще цього року

СуспільствоАндрій Стець, 3 червня 20162150
Петро Порошенко запевняє, що Україна отримає безвізовий режим з ЄС ще цього року
фото Reuters
Президент України Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко прогнозує введення безвізового режиму між ЄС та Україною в 2016 році, зазначаючи, що ніяких негативних сигналів з цього приводу сьогодні немає. Про це він заявив під час сьогоднішньої прес-конференції в Києві.

За словами голови держави, Україна взяла на себе перелік зобов'язань, який складався з понад 140 позицій і виконала всі вимоги.

«Європейська Комісія прийняла рішення про надання законодавчих пропозицій, також повністю й одноголосно підтримавши надання безвізового режиму Україні. Далі справа за Радою ЄС, Радою міністрів внутрішніх справ і Європарламентом», - заявив президент.

«На сьогодні дискусія йде тільки щодо одного з пунктів. Цей пункт полягає в тому, що Європейським Союзом розробляється механізм припинення безвізового режиму не Радою ЄС, а Єврокомісією. Ми не маємо нічого проти. Єдине, навколо чого йде дискусія - коли саме буде запроваджено безвізовий режим. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб і Європарламент, і Рада ЄС розглянули це до літа. Не виключено, на жаль, що це може відбутися у вересні. Але я залишаюся оптимістом, що в 2016 році Україна отримає безвізовий режим. Ніяких негативних сигналів з цього приводу немає», - зазначив президент.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін запевнив, що жодна з країн ЄС не блокує впровадження безвізового режиму з Україною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук