Як ДТЕК Бурштинська ТЕС готується до осінньо-зимового періоду

Підготовка до зими на ДТЕК Бурштинській ТЕС іде повним ходом. Впродовж багатьох років ця теплоелектростанція лишається однією з найбільш завантажених в Україні

Суспільствоновини компанії, 29 жовтня 2015, 15:15 401 0

Особливо потреба в електроенергії для України, яку генерує Бурштинська станція, зросла за останні роки. Тому саме тут і цього року  з червня тривають ремонти, в які компанія ДТЕК вкладає багато зусиль та коштів.

Наразі на ДТЕК Бурштинській ТЕС вже відремонтовано десять з дванадцяти енергоблоків. Радикальних змін зазнав енергоблок №6, який працює вже 50 років. Потреба в його нагальному ремонті зумовлена і підготовкою до осінньо-зимового періоду, і прагненням забезпечити безперебійну генерацію енергії для мешканців Західної України та для експорту в країни Європи. Проведене оновлення дозволить не лише виконати ці завдання, а й зменшить кількість викидів твердих часток у повітря.

«Виконані основні об’єми роботи, які впливають на надійність блоку та на відновлення номінальної потужності блоку 185 МВт — говорить головний інженер Бурштинської ТЕС В’ячеслав Селіванов — Серед робіт у шостому блоці виконаний ремонт котла, турбіни, замінено два ступені турбіни та зроблено інші важливі ремонти. Наразі блок готовий до надійної роботи та несення завантаженості».

На  роботи на блоці №6 витратили 75 мільйонів  гривень. Зате тепер енергоблок повністю готовий до зимових викликів — нове обладнання, потужні фільтри та сучасні технології значно підвищать ефективність роботи енергоблоку. А збільшення потужності на 10 МВт дозволить вчасно та безперебійно забезпечувати світлом десятки тисяч осель.

До зимових навантажень готові ще 10 блоків — їх техніко-економічні характеристики вдалося значно підвищити завдяки потужній ремонтній компанії, на яку лише цього року ДТЕК Енерго витратила 400 мільйонів гривень. Незважаючи на те, що державне підприємство «Енергоринок» заборгувало ДТЕК Бурштинській ТЕС 1, 5 мільярда гривень, компанія ДТЕК розуміє стратегічне значення своїх об’єктів і продовжує фінансувати їх модернізацію.

«ДТЕК продовжує вкладає кошти в ремонти, оскільки розуміє відповідальність за роботу стратегічного для країни генеруючого обладнання Бурштинської ТЕС. Тому заздалегідь проведені ремонти дозволяють запобігти відмовам обладнання під час пікових навантажень і стабільно виробляти електроенергію для країни», — зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

У планах ДТЕК до кінця року провести ремонтні роботи ще на двох блоках — першому та сьомому. Компанія відповідально, крок за кроком, виконує поставлені завдання, поступово перетворюючи ДТЕК Бурштинську ТЕС на одну з найсучасніших і найпотужніших теплоелектростанцій України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук