Як важливо долучитися до світлої теми

Ось так непомітно вийшла головна новина цього політичного сезону

БлогиТарас Загородній , 16 вересня 2015 91
Тарас Загородній
економічний експерт

Інші блоги автора

Саакашвілі при всіх його недоліках (рівень його балобольства значно перевершує його українських колег. Вірять, поки не розгублено кредит довіри. Як у Ющенка) дуже професійний політик, який дуже тонко відчуває куди вітер дме. Куди потрібно вступати, а куди ні.

Коли йому пропонували очолити Антикорупційне бюро, то він технічно з'їхав з теми, бо зрозумів, що не потягне і всі шишки полетять в нього. І його міф швидко здується. Тому пішов на Одесу. Якщо що - то не вийде (вже не виходить. Багато обіцянок, а працювати реально системно не вміє), то завжди можна зробити винним або Яценюка (по ділу), або Порошенко (не завжди по ділу), або Путіна, або інопланетян.

Поки український народ вірить, що політики в інших країнах менше чешуть язиками, ніж українські, пройде в принципі будь-яка версія. Відмова Саакашвілі йти з владою - це "чорна мітка".

Причин відмови очолювати список БПП може бути декілька.

1. Саакашвілі чітко собі представляє якими методами буде "куватися" результат влади на виборах. Поїздка до Чернігова на 205 округ під час виборчої кампанії для реклами провладного політика, про якого відомо, що він скуповував голоси як у старі добрі часи, дещо протверезив Саакашвілі. Він зрозумів, що скандалів буде дуже багато.

2.Саакашвілі не вірить у довгостроковість коаліції і незмінність нинішньої владної конфігурації, тому зайняв вичікувальну позицію. До виборів у Грузії ще цілий рік. Треба десь пересидіти і ні з ким зайвий раз не посваритися.

Якби все було по іншому, то любитель покрасуватися на екранах перший би втік. Він же професійний політик, який розуміє як важливо долучитися до світлої темі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук