Японія надасть Україні обладнання для Суспільного мовлення

Японія надасть Україні обладнання для Суспільного мовлення
Японські експерти також планують поділитися досвідом створення освітніх телепрограм

Посол Японії в Україні Сумі Шигекі заявив, що Японія готова розпочати програму співпраці з Україною в розвитку Суспільного мовлення та надати відповідне технічне обладнання, повідомила прес-служба Міністерства інформаційної політики України в четвер.

«Ми, опрацювавши ваше звернення, прийняли рішення, що Японія надасть технічне обладнання для розвитку Суспільного мовлення України», – сказав Сумі Шигекі на зустрічі з міністром інформаційної політики України Юрієм Стецем 17 січня.

За словами посла, в рамках 2,5-річної програми, починаючи з цього місяця, до України з Японії приїде група експертів, яка готова навчати фахівців Громадського мовлення, як правильно повідомляти громадянам важливу інформацію під час надзвичайних ситуацій. Японські експерти також планують поділитися з працівниками Громадського досвідом створення освітніх телепрограм.

Посол також заявив, що на прохання Мінінформполітики знайдено можливість ввести японську версію веб-сайта Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», який буде одним зі способів доступу до інформації про Україну для японців.

Стець, у свою чергу, заявив, що Мінінформполітики сприятиме висвітленню в Україні інформації про культуру і цінності японців, беручи до уваги те, що 2017-й оголошено роком Японії в Україні. «В Україні багато знають про допомогу Євросоюзу і мало що знають про допомогу Японії. Це те, що ми готові взяти на себе, – сприяти висвітленню інформації про нашу дружню країну Японію», – сказав він.

У відомстві нагадали, що під час минулої зустрічі міністра і посла було порушено питання допомоги Японії в наданні технічного обладнання для Мультимедійної платформи іномовлення України, проте сторони вирішили передати обладнання Суспільному мовнику, щоб реформа відбулася ефективно.

Нагадаємо, фінансування суспільного мовлення у бюджеті на 2017 рік на 300 млн грн менше, ніж очікувалося.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук