Ярош погодився очолити ДУК «Правий сектор»

СуспільствоАндрій Стець, 13 листопада 20159360
Дмитро Ярош

Нардеп Дмитро Ярош, який пішов з поста провідника національного визвольного руху «Правий сектор», прийняв пропозицію очолити штаб Добровольчого українського корпусу.

«Я з вдячністю приймаю цю пропозицію і заявляю про те, що беру на себе командування штабом корпусу, п'ятим, восьмим батальйонами і батальйоном «Госпітальєри», - написав він у п’ятницю, 13 листопада, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

При цьому він підтвердив, що в «Правому секторі» до влади прийшли радикали, з якими він не згідний.

«Насильство – це крайня форма спротиву; поки не використані всі політичні мирні методи впливу на існуючу владу, йти шляхом державного перевороту і ліквідації існуючого владного режиму не можна, тим більше в умовах зовнішньої агресії сатанинської московської імперії та неготовності українських націоналістів до взяття максимальної повноти влади в державі», - зазначив Ярош.

Він порадив руху організувати всеукраїнський з'їзд, який би визначив стратегію і тактику «Правого сектору». У робочу групу з підготовки з'їзду він пропонує Андрія Тарасенка, Андрія Шараскіна та Валерія Чеботаря.

«Пропоную провести Всеукраїнський з'їзд НВР ПС наприкінці січня 2016», - зазначив Ярош.

Нагадаємо, в середу Дмитро Ярош заявив, що частина проводу на конференції, яка пройшла 8 листопада, без його дозволу оновила керівництво «Правого сектору». Ярош заявив, що путчисти мають інший погляд на розгортання націоналістичного руху. Ярош відмовився затверджувати ці рішення, пояснивши, що не буде «весільним генералом», і пішов з поста голови «Правого сектору».

Пізніше інформацію про те, що відставка Яроша пов’язана з конфліктом всередині «Правого сектора» підтвердила член проводу «Правого сектора» Олена Білозерська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук