Відставка Яроша пов’язана з конфліктом всередині «Правого сектора»

Лідер «ПС» не погодився з курсом на «жорсткий революційний шлях»

СуспільствоАндрій Стець, 12 листопада 201510671
Дмитро Ярош

Провідник «Правого сектора» Дмитро Ярош пішов у відставку через конфлікт всередині руху після неоднозначного «з'їзду», стверджує член проводу «Правого сектора» Олена Білозерська.

За її словами, частина проводу «Правого сектора» скликала «конференцію активу» на якій проголосила курс на «жорсткий революційний шлях».

«Це не означає негайний штурм адмінбудівель, але означає відкрите визнання «Правим сектором» діючої влади нелегітимною, а сам рух ПС - єдиним легітимним представником інтересів української нації», - повідомила Білозерська на своїй сторінці у Facebook.

На цій конференції згадана частина проводу ПС переконала учасників обрати «новий провід», заявивши, що «проведення конференції схвалено провідником (Ярошем), а всі прийняті на ній рішення носять рекомендаційний характер і до затвердження провідником у дію не вступлять».

У цей новий провід увійшли саме керівники «революційного крила», а нинішній провід ПС вони оголосили «виключно партійним» і хочуть, щоб він їм підпорядкувався.

За словами Білозерської, Ярош насправді знав про проведення цієї конференції, але думав, що вона просто напрацює «робочі матеріали» до загальної конференції.

«Він на конференцію не прибув, але надіслав листа, в якому висловив своє бачення подальшого розвитку руху і пропозиції щодо складу проводу. Обидві його рекомендації організаторами конференції були проігноровані», - написала вона.

«Ці події, на мою думку, і спричинили заяву Дмитра Яроша про складання з себе повноважень провідника «Правого сектора». Вважаю, що він просто не хоче ні на кого тиснути, хоче, щоб люди визначалися самі», - додала Білозерська.

Нагадаємо, 11 листопада з'явилась інформація, що Ярош написав заяву на складання повноважень провідника «Правого сектора».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук