ЄБРР планує надати $30 млн на підтримку малого та середнього бізнесу в Україні

Гроші мають намір передати фонду прямих інвестиції і вже потім їх можуть скерувати в Україну

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може вкласти до 30 млн доларів у фонд прямих інвестицій Emerging Europe Growth Fund III, L. P. (EEGF III, Делавер, США), який запускає Horizon Capital Advisors, LLC для інвестицій, здебільшого - в Україну та Молдову.

Як зазначає Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення ЄБРР, рада директорів банку планує розглянути цей проект на засіданні 4 травня.

Згідно з документом, цільовий розмір фонду становить150 млн доларів

Передбачається, що основним об’єктом інвестицій EEGF III стануть малі та середні підприємства, котрі мають сталий розвиток.

В інформації також вказується, що співінвестором фонду може виступити Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР).

До слова, ЄБРР готовий допомогти Львову вирішити сміттєву проблему. 20 січня директор Європейського банку реконструкції і розвитку Шевкі Аджунер обговорили із міським головою Львова Андрієм Садовим можливість придбати новий громадський транспорт за кошти банку. Під час зустрічі мер також просив ЄБРР долучитись до вирішення ситуації щодо поводження з твердими побутовими відходами.

На сьогодні Європейський банк реконструкції та розвитку є одним з найбільших партнерів міста. Завдяки співпраці з ним реалізовуються проекти з впровадження електронного квитка, системи теплопостачання, водопостачання, реконструкції доріг у місті, закуповується новий транспорт за кошти банку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук