Horizon Capital стала співвласником Rozetka.ua

ЕкономікаО.Г., 14 липня 201512680
Horizon Capital стала співвласником Rozetka.ua

Інвестиційна компанія Horizon Capital здійснила інвестицію в Rozetka.ua - найбільшу компанію на українському ринку інтернет-торгівлі. Про це повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус. 

«Олена Кошарна (засновник і головний виконавчий директор Horizon Capital) з Horizon Capital оголосила про нову інвестицію в Rozetka.ua», - написав він у Twitter з інвестиційної конференції, організованої українським урядом у Вашингтоні в понеділок, 13 липня.

Інші деталі угоди поки невідомі.

Horizon Capital була заснована в 2006 році і управляє трьома фондами - Emerging Europe Growth Fund (EEGF), EEGF II і Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), сукупний капітал яких становить понад $600 млн, пише «Економічна правда».

Кошти фондів інвестуються в компанії із середнім рівнем капіталізації та високим потенціалом зростання і прибутковості в Україні, Молдові та Білорусі.

Основним власником Rozetka.ua є її засновник та керівник Владислав Чечоткін. Компанія починала з інтернет-торгівлі побутовою технікою та електроніки, де її частка оцінюється в 35%, проте в останні роки намагається боротися за лідерство у всіх основних сегментах інтернет-торгівлі.

Згідно з даними держреєстру, власником ТОВ «Розетка.Уа» (Київ) виступає «Теманія Ентерпрайзіз Лімітед» (Кіпр), а кінцевим бенефіціарним власником – Владислав Чечоткін. Статутний капітал - ₴1 тис.

Чистий дохід компанії в 2013 році зріс в 4,1 рази - до ₴749,12 млн, а чистий прибуток становив ₴1,06 млн порівняно з чистим збитком ₴5,33 млн роком раніше. Дані за 2014 рік поки відсутні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук