ЄС боявся втратити кілька євро, а заплатив життям громадян – Павел Коваль

СвітЛюбко Петренко, 23 липня 201454281
ЄС боявся втратити кілька євро, а заплатив життям громадян – Павел Коваль

 «Європа поводить себе надто пасивно на тлі російської агресії в Україні», – про це заявив відомий польський політик, колишній євродепутат, лідер руху Polska Razem Павел Коваль у ефірі Польського радіо.

Головною проблемою Європейського Союзу, на його думку, є повний занепад керівництва. «ЄС боїться війни, політики впадають в інфантилізм, немає жодних серйозних лідерів», – зазначив Коваль. Він висловив побоювання, що якщо Захід і надалі вдаватиме нерозуміння того, що відбувається на сході України, то українці тотально розчаруються в своїх європейських партнерах.

Коваль вважає, що санкції проти Росії мають охопити такі галузі: оборонну промисловість, нові технології та енергетику. На його думку, ті штрафні заходи, яких зараз вживає Брюссель, не зупинять Росію перед реалізацією її агресивних планів.

«Якби ми запровадили дієві санкції ще 2-3 місяці тому, то може й не дійшло б до трагічних подій у Донбасі. А нині за прорахунки європейських політиків платять громадяни. Європа не бажала втратити кілька євро від продажів Росії технологій, часом і військових, а заплатила за це життями невинних громадян ЄС», – заявив Коваль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук