ЄС у привітанні з нагоди Дня Незалежності назвав Україну пріоритетним партнером

ЄС у привітанні з нагоди Дня Незалежності назвав Україну пріоритетним партнером

В Європейському Союзу привітали Україну з Днем Незалежності і запевнили, що вона залишається пріоритетним партнером. Заяву поширило представництво Євросоюзу в Україні.

«ЄС вітає Україну з її Днем незалежності та визнає суттєвий прогрес, якого Україна досягла за останні 25 років як демократична і незалежна держава», – сказано у заяві.

В ЄС також запевнили, що продовжуватимуть підтримку процесу реформ в Україні.

«Наше співробітництво, засноване на спільних цінностях, сприяло ще більш тісному партнерству в рамках Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, пропонуючи політичне партнерство і нові економічні можливості для обох сторін. Україна залишається пріоритетним партнером для Європейського Союзу», – наголосили в ЄС.

У заяві також зазначено, що ЄС продовжуватиме підтримувати зусилля України у забезпеченні стабільного, процвітаючого та демократичного майбутнього для всіх громадян країни.

«ЄС, як і раніше, непохитний у своїй підтримці територіальної цілісності і суверенітету України і продовжить свою політику невизнання анексії Криму Російською Федерацією», – запевнили в ЄС.

Нагадаємо, у середу, 24 серпня, президенти України і Польщі прийняли спільну декларацію, присвячену 25-річчю відносин двох держав. Президенти заявили, що усвідомлюють «відповідальність за зміцнення безпеки та стабільності на Європейському континенті у світлі нинішніх викликів та загроз, спричинених агресією Росії проти України, окупацією частини її території». Також у декларації засвідчена підтримка Польщі руху України на шляху до євроінтеграції і безвізового режиму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук