Євродепутат Ельмар Брок спрогнозував, що Росія заветує миротворчу місію в Україні

СвітЛюбко Петренко, 20 лютого 20151340

До теми

Євродепутат  Ельмар Брок спрогнозував, що Росія заветує миротворчу місію в Україні

Суттєво посилити мандат місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) на сході України запропонував депутат Європарламенту з Німеччини, член ХДС Ельмар Брок (Elmar Brok). Про це повідомило на своєму сайті видання Süddeutsche Zeitung.

«Необхідно розширити повноваження і поліпшити захист співробітників ОБСЄ, які контролюють дотримання умов перемир'я», - заявив Брок. Він звернув увагу на те, що члени місії беззбройні, тож, на його думку, треба надати їм більшу кількість літаків-безпілотників.

На думку Брока, сприяти розширенню повноважень місії ОБСЄ повинна і Росія. «Якщо Москва відмовиться, це обернеться втратою довіри до неї і виникне питання про те, наскільки серйозно ставляться в Кремлі до мінських угод», – пояснив євродепутат. Він підкреслив, що президентові Росії Володимиру Путіну слід подбати про те, щоб з району конфлікту вже в найближчі дні було виведено важкі озброєння.

Ельмар Брок зазначив, що з розумінням ставиться до заклику президента України Петра Порошенка розмістити на сході країни міжнародну миротворчу місію під егідою Євросоюзу. У той же час він скептично висловився про можливість розгорнути таку місію з мандатом ООН. «Це навряд чи можливо, враховуючи той факт, що у Росії є право вето», - сказав Брок і заявив, що зараз перш за все слід прагнути до розширення повноважень місії ОБСЄ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми

Muskeln für die OSZE-Beobachter Süddeutsche Zeitung
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук