Євродепутати пропонують призначити спецпредставника ЄС в Україні

Група депутатів Європейського парламенту на чолі з колишнім міністром закордонних справ Естонії Урмасом Паетом запропонувала призначити найближчим часом спеціального представника Євросоюзу в Україні. З відповідною ініціативою вони звернулася до Верховного представника ЄС з зовнішньої політики і політики безпеки Федеріки Могеріні. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

За словами Паета, «призначення спеціального представника ЄС стане сильною політичною звісткою не тільки для України, але й для Росії».

«Європейський союз продовжить підтримку України як при проведенні реформ, так і в справі наслідків агресії Росії», – заявив Пает. На його думку, спецпредставник ЄС міг би значно активізувати діяльність Євросоюзу в Україні.

Депутати Європарламенту вважають, що спецпредставник ЄС має допомагати мирному вирішенню конфлікту на сході України, а також спостерігати за реформами і координувати допомогу від Євросоюзу.

Як інформував ZAXID.NET, президент України Петро Порошенко з нагоди річниці підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС заявив, що Україна розраховує на продовження та розширення співробітництва в рамках всіх програм Європейського Союзу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук