Європейський екоцентр допоможе «Львівводоканалу» побороти сморід в місті

У «Львівводоканалі» відбулася зустріч фахівців підприємства та посадовців міськради з представниками Європейського екологічного центру KREVOX щодо шляхів утилізації осаду стічних вод. На зустрічі обговорили європейський досвід впровадження екологічних проектів, технологічні можливості та конкретні реалізовані рішення в переробці мулу.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Проблема утилізації осаду є надзвичайно гострою для Львова. На території міських очисних споруд на вулиці Пластовій розташовані мулові поля, на яких за 60 років експлуатації накопичилося понад 2 млн тонн мулу і щодня додається близько 3 тис. тонн. Осад зберігається на відкритій території площею понад 20 га й виділяє в атмосферу неприємні запахи.

«Ми запозичуємо європейський досвід для вирішення цієї проблеми. Перше завдання – це зупинити процес наповнення мулових полів. Друге – переробити вже накопичений мул. Нам необхідно залучити інвестиції у пропоновані технологічної схеми переробки осаду. Це дозволить перевести дуже енергоємний і «брудний» процес утворення мулу у розряд екологічно чистих і високо ефективних виробництв», – зазначив директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

За результатами зустрічі напрацьовується загальна концепція реконструкції міських очисних споруд для приведення до європейських стандартів. ТОВ «Європейський екологічний центр KREVOX» розроблятиме для «Львівводоканалу» різні варіанти налагодження ефективної очистки стоків й утилізації осадів для впровадження відновних джерел енергії й вирішення проблеми неприємного запаху.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук