Європейський формат банківського сервісу відтепер у Львові

Суспільствопромоція, 6 лютого 2015, 10:40 1746 0

Жодних бар`єрів між банком і клієнтом. Європейський формат банківського сервісу презентував УкрСиббанк у Львові, де протягом 2014 року було відкрито 4 відділення нового формату: на вул. Вербицького, 6, вул. Вороного, 2, вул. Стрийській, 74, та вул. Куліша, 28. Найважливіше тут – відкритий простір та зонування приміщень. Передбачені зони для представників середнього і малого бізнесу, індивідуальних клієнтів – для переговорів, очікування та консультацій. А ще жодних перегородок. Такий формат клієнтам до вподоби, каже начальник Львівського регіонального управління УкрСиббанку BNP Paribas Group Любов Гетманська: «Відкритість – це наш шлях до якості спілкування з клієнтами, і ті 15 тисяч клієнтів, які прийшли до нас у 2014 році, яскраве тому підтвердження».

Цілодобово у відділенні працює зона самообслуговування StarExpress. Тут будь-якої миті можна зняти гроші, перерахувати кошти з картки на картку, сплатити кредит чи поповнити мобільний рахунок. А допоки батьки вирішують фінансові питання, діти можуть розважитися іграшками та розмальовками у спеціально виділеній зоні. УкрСиббанк зробив усе, аби клієнти почувалися у відділенні, як удома, вважає голова правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє:
«Найперше ми сподіваємося, що клієнтам буде тут зручно і вони матимуть європейський рівень обслуговування, коли приходитимуть у нове відділення. По-друге, для нас дуже важливо показати, що в такий нелегкий для країни час ми справді розвиваємось, і готові далі інвестувати в економіку України».

Наразі УкрСиббанк обслуговує майже 78 тисяч клієнтів у 25 відділеннях області. У планах на цей рік – розвиток цілого ряду клієнтських напрямів, зокрема Premium Banking, який пропонує преміальне обслуговування для клієнтів з доходом від 10 тис. грн або вкладом на суму від 20 тис. дол. Цьогоріч відкриють не менше 50 спеціалізованих відділень Premium Banking по всій країні. Два з них будуть у Львові. Тож більше 2,5 тис. львівських преміум-клієнтів можуть розраховувати на надійне та якісне обслуговування за кращими канонами BNP Paribas Group.»

НБУ № 75 від 05.10.2011

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук