Євросоюз дав Росії дедлайн для припинення кризи на Донбасі

СвітВолодимир Пиріг, 27 червня 20140

Європейський Союз очікує, що до 30 червня буде вжито конкретних заходів, спрямованих на вирішення кризи в Україні.

Про це йдеться у висновках Ради ЄС, ухвалених на саміті, передає УНІАН.

«Європейська рада нагадує, що Європейська комісія, Зовнішня служба ЄС та держави-члени проводять підготовчі роботи щодо можливих адресних заходів, відповідний запит про які був зроблений у березні, з тим, щоб можна було здійснити подальші кроки в разі, коли цього будуть вимагати події у східній Україні. У зв’язку з цим Рада очікує, що до 30 червня будуть зроблені такі кроки: буде досягнуто угоди щодо версифікаційного механізму ОБСЄ стосовно припинення вогню та ефективного контролю за кордонами», — йдеться у висновках.

Серед інших заходів також ідеться про повернення Україні трьох пропускних пунктів на кордоні – «Ізваріне», «Должанський» та «Червонопартизанськ», звільнення заручників, початок переговорів щодо імплементації мирного плану президента України Петра Порошенка.

Рада ЄС також підтверджує політику невизнання анексії Росією Криму та «вітає роботу, виконану Єврокомісією в цілях здійснення цієї політики та рішення заборонити імпорт товарів з Криму і Севастополя, що не мають українського сертифіката».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук