Юрій Луценко сформував комісію з відбору членів Генеральної інспекції ГПУ

Юрій Луценко сформував комісію з відбору членів Генеральної інспекції ГПУ
Генпрокурор Юрій Луценко, заступник прокурора Анжела Стрижевська та помічник генпрокурора США Богдан Витвицький обговорили підготовку до створення Генінспекції ГПУ

Генеральний прокурор України Юрій Луценко у понеділок, 8 серпня, підписав наказ «Про першочергові організаційні заходи із забезпечення формування кадрового складу Генеральної інспекції» ГПУ, повідомили у прес-службі відомства.

«Сьогодні ми підбиваємо підсумки підготовчого етапу створення генеральної інспекції при Генпрокуратурі. Органу, який має наглядати над законністю дій прокурорів та слідчих усієї системи прокуратури, який має бути створений з нуля», – повідомив Луценко.

До складу конкурсної комісії увійшли заступник прокурора Анжела Стрижевська (голова), помічник генерального прокурора США Богдан Витвицький, правозахисниця Валентина Теличенко, член правління Transparency International Ярослав Юрчишин, представник Human Rights Юрій Бєлоусов і технічний працівник ГПУ, прокурор відділу з нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-пошукової діяльності Максим Кутерга.

Генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що комісія має подати йому по одній кандидатурі на посаду керівника, двох заступників та членів генеральної інспекції.

«Конкурс складається з пропозиції добровільно пройти тест на загальні навички IQ, а також на знання законодавства. Кандидати, які найкраще складуть цей тест допускаються до співбесіди», – пояснив Луценко, зазначивши, що після цього комісія буде визначати переможців серед кандидатів.

За словами генпрокурора, заробітна плата співробітників генеральної інспекції буде вдвічі більшою, ніж заробітна плата працівників органів прокуратури.

«Термін подачі заявок – до 10 вересня, з 10 вересня запрацює комісія на чолі з двома достойними працівниками», – заявив Луценко.

Зазначимо, створення генеральної інспекції передбачено реформою органів прокуратури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук