Ющенко доручив губернатору Буковини допомогти постраждалим у автокатастрофі
Президент Віктор Ющенко висловив співчуття родинам, чиї рідні та близькі загинули в автокатастрофі поблизу с. Райгород (Вінницька область), що сталася увечері 5 грудня. Про це повідомив заступник Глави Секретаріату Президента – Уповноважений Президента з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Петро Шатковський.
"Глава держави дав оперативне завдання Генеральному прокурору України, Міністру внутрішніх справ України та начальнику ДАІ України найприскіпливішим способом розібратись у цій дорожньо-транспортній пригоді, встановити причини та умови, що спричинили тяжкі наслідки", - сказав він.
Окрім того, Президент вкотре наголосив керівнику МВС та начальнику Департаменту ДАІ України на необхідності вжити дієвих заходів у масштабах держави з попередження таких трагедій.
Також, за словами заступника Глави Секретаріату, Президент звернувся до голів Вінницької та Чернівецької обласних державних адміністрацій з дорученням надати всебічну матеріальну, моральну і фізичну допомогу постраждалим та їх сім'ям.
"Надзвичайна подія, про яку йдеться, взята Президентом України на особливий контроль та від названих осіб очікується повна доповідь в найкоротші терміни", - наголосив Петро Шатковський.
Нагадаємо, у Вінницькій області на трасі Стрий – Тернопіль - Кіровоград – Знам’янка в с. Райгород ввечері 5 грудня сталося ДТП, внаслідок якого 10 осіб - водій та дев’ять пасажирів автобусу – загинули, ще двоє пасажирів автобуса травмовано.
Вантажний автомобіль МАН-19.403 належить ПП "Савчук Р.В." (Чернівецька область), має ліцензію та ліцензійну картку. Вантажно-пасажирський автобус Фольксваген-Транспортер належить приватній особі, неліцензований.