Ющенко хотів зробити Слюсарчука головним в Інституті мозку

Володимир Балита, 27 лютого 2012440428
Ющенко хотів зробити Слюсарчука головним в Інституті мозку
фото focus.ua
Віктор Ющенко та Андрій Слюсарчук

Андрія Слюсарчука за вказівкою Президента України (2005-2010 рр.) Віктора Ющенка готували на посаду директора "Інституту мозку". Про це розповів президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман.

Він зазначив, що А.Слюсарчук ніколи й ніде не вивчав медичну теорію та практику.

"У Києві лжепрофесор розквітнув буйним цвітом. За особистою вказівкою Президента Ющенка його готували в директорство "Інституту мозку", що викликало бурхливу дискусію в середовищі фахівців. На жаль, ця дискусія не зацікавила тоді журналістів. Патріотично налаштована перша леді країни також взяла участь в лобіюванні майбутнього директора "Інституту мозку". Тоді ж виникли конфлікти іншого роду: висхідна зірка спробувала зайняти місце завідувача кафедрою нейрохірургії. "Інститут мозку", "Лікарня майбутнього" – все це, як і багато іншого, залишилося нереалізованим у Віктора Андрійовича, який сьогодні безсоромно прагне членства в українському парламенті. Усе це залишиться в історії нашої країни та багато пояснить майбутнім поколінням українців", – сказав він.

Нагадаємо, раніше Галицький районний суд Львова заарештував Слюсарчука на весь строк проведення слідства. Його затримали в Києві, після чого доправили до Львова.

Він проходить у кримінальній справі, порушеній за статтею 358 Кримінального кодексу (підробка документів, печаток і штампів без використання підроблених документів), а також за статтею 190 (шахрайство).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 28

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук