Ющенко просить Рахункову палату посилити контроль за використанням коштів бюджету
Президент Віктор Ющенко скерував листа голові Рахункової палати Валентину Симоненку, в якому просить посилити контроль за використанням коштів бюджету поточного року. З таким проханням Глава держави звернувся, враховуючи наявність серйозних проблем у виконанні бюджету-2009. Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Глави держави.
При цьому Президент послався на статті 26 та 59 Бюджетного кодексу України, за якими Державне казначейство України щомісячно надає Рахунковій палаті звітність про виконання Державного бюджету України, а Рахункова палата здійснює зовнішній контроль та аудит використання коштів Державного бюджету України.
У своєму листі Президент просить Рахункову палату: забезпечити у щомісячному режимі здійснення Рахунковою палатою оперативного аналізу стану виконання державного бюджету з обов'язковим оприлюдненням його результатів; здійснити тематичну перевірку законності та ефективності використання коштів створеного в бюджеті Стабілізаційного фонду; проаналізувати стан фінансування в поточному році низки бюджетних програм.
Віктор Ющенко також просить надати матеріали перевірок та аудитів використання бюджетних коштів, проведених Рахункової палатою у 2009 році.