З 1 лютого зростає вартість проїзду у міських автобусах Львова

З 1 лютого зростає вартість проїзду у міських автобусах Львова
фото Facebook
Вартість проїзду у львівських міських автобусах зросла до 7 грн

З п'ятниці, 1 лютого, у львівських міських автобусах вартість проїзду зростає з 5 до 7 грн. Водночас пенсіонери та інваліди ІІІ групи їздитимуть у всьому громадському транспорті безкоштовно.

Рішення про запровадження нового тарифу у міських автобусах прийняв виконавчий комітет ЛМР 25 січня. Головною умовою, яку поставила мерія перевізникам перед коригуванням тарифу, було повернення безкоштовного проїзду для пенсіонерів та людей з інвалідністю ІІІ групи. Ця вимога стосувалась приватних перевізників, які у січні минулого року запровадили платний проїзд для пенсіонерів.

Після того як перевізники погодились в кінці листопада повернути безкоштовний проїзд для пенсіонерів та людей з інвалідністю, управління транспорту міськради розпочало роботу над підвищенням тарифу, зупинившись на цифрі 7 грн. При цьому перевізники заявляють, що обґрунтований тариф сьогодні становить 8,21 грн. Різницю між цією цифрою і реальним тарифом перевізникам будуть відшкодовувати з міського бюджету, на що у 2019 році передбачено 240 млн грн. Окрім того, приватні перевізники зобов’язались у другій половині 2019 року почати оновлювати транспорт.

За даними міськради Львова, у місті проживає близько 150 тис. пенсіонерів і майже 34 тис. осіб з інвалідністю ІІІ групи.

Востаннє тариф у міських автобусах Львова змінювався у 2017 році: тоді вартість проїзду зросла з 4 до 5 грн. У квітні 2017 року зріс тариф з 3 до 5 грн і у трамваях та тролейбусах Львова. Тоді вперше вартість проїзду у міських автобусах та електротранспорті зрівнялась. За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака, найближчим часом питання підняття вартості проїзду у електротранспорті Львова не розглядатимуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук