З часу оголошення мобілізації на Львівщині призвали 5 тис осіб

З моменту оголошення в Україні часткової мобілізації у Львівській області призвали до лав Збройних сил понад 5 тис осіб.

Про це розповів заступник військового комісара з роботи з особовим складом та громадськістю Львівського обласного військового комісаріату Борис Андрєєв під час інтернет-відеомосту між Львовом та Дніпропетровськом 17 червня.

Він заявив, що на почату травня, як тільки розпочалась 45-денна мобілізація до комісаріатів, у області вишикувались черги із добровольців.

«Понад 7 тис. людей готові були вступити до лав Збройних сил, однак мобілізували тільки 5 тис. Понад 2 тисячам охочих довелось відмовити, бо вони не підходили для служби з різних причин: чи за станом здоров’я, чи за віком чи за сімейним обставинами», –  заявив військовослужбовець.

На даний час мобілізовані проходять службу у військових частинах Львова та області, а також у регіонах, де зараз триває антитерористична операція.

Борис Андрєєв також розповів журналістам, що мобілізаційний ресурс Львівщини є значно вищим, і становить 70 тис. людей.

Окрім того, патріотизм та бажання захищати кордони свої держави, яке демонструють добровольці сьогодні, на думку військовослужбовця, дозволяє робити припущення, що охочих вступити до лав армії у разі оголошення наступного етапу мобілізації буде достатньо.

Як повідомляв ZAXID.NET, 6 травня в.о президента України Олександр Турчинов підписав указ про часткову мобілізацію у зв’язку з різким ускладненням внутрішньополітичної обстановки в південних і східних регіонах держави та внаслідок подальшого втручання Російської Федерації у внутрішні справи України.

Мобілізація триватиме 45 днів на території 24 областей України та у місті Києві.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук