Турчинов доручив провести часткову мобілізацію

Віра Карпінська, 6 травня 20141
В Україні знову проведуть часткову мобілізацію

Виконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов підписав указ № 454/2014 про часткову мобілізацію.

Про це повідомила прес-служба в.о. президента України.

"У зв'язку з різким ускладненням внутрішньополітичної обстановки в південних і східних регіонах держави внаслідок подальшого втручання Російської Федерації у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в державі, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пунктів 1, 17, 20 ч. 1 ст. 106, ст. 112 Конституції України постановляю оголосити і провести часткову мобілізацію", - йдеться в указі.

Турчинов доручив провести мобілізацію на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва.

Мобілізація проводиться протягом 45 діб з дня набрання чинності указу.

"Призов військовозобов'язаних, у тому числі резервістів, і поставку транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних сил України, Національної гвардії України , Служби безпеки України, інших військових формувань України здійснити в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву", - йдеться в указі.

Кабінету міністрів України доручено забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов'язаних з оголошенням та проведенням часткової мобілізації.

Цей указ набирає чинності після його затвердження Верховною Радою України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук