З допомогою Київстар у 2018 році державні послуги стануть доступні через телефон

З допомогою Київстар у 2018 році державні послуги стануть доступні через телефон

У Київстар заявили, що планує комерційний запуск Mobile ID до літа 2018 року. Спочатку доступними будуть близько 10 державних послуг.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, під час Digital Talk, обговорив питання розвитку цифрової економіки в Україні до 2020 року. Під час зустрічі, президент Київстар Петро Чернишов і директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар Євген Кражан розповіли, що вже у цьому році всі абоненти мобільного оператора зможуть скористатися перевагами Mobile ID.

В Київстар уточнили, що Mobile ID – це послуга, яка дозволяє за допомогою мобільного телефону провести ідентифікацію клієнта і використовувати його електронно-цифровий підпис для доступу до електронних послуг і документообігу. Для роботи сервісу необхідний тільки мобільний телефон і спеціальна захищена SIM-карта, яка крім звичного телеком-функціоналу має також функцію підвищеного захисту інформації при електронній ідентифікації користувача за допомогою Mobile ID. Технологія Mobile ID стане ще більш актуальною після введення в Україні швидкісного мобільного Інтернету 4G.

Київстар оголосив про запуск сервісу Mobile ID в режимі дослідної експлуатації ще у грудні минулого року, він триватиме до 1 червня. Протягом цього часу обмежене число користувачів з числа контрактних абонентів компанії можуть перевірити функціонал сервісу, отримуючи послуги двох державних реєстрів – Держгеокадастру і Онлайн будинку юстиції.

«Ми ведемо переговори з представниками державних установ та різних сфер бізнесу і плануємо, що за півроку кількість сервіс-провайдерів послуг для Mobile ID збільшиться до 10, а в кінці 2018-го їх буде близько сотні, – поділився Євген Кражан. – Спектр використання Mobile ID досить широкий: свої послуги населенню України зможуть надавати не тільки державні структури, а й фінансові та страхові компанії, установи освіти, медицини, онлайн сервіси і т.д.».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук