З початку 2018 року ДФС виявила 1,4 тис. неофіційно працевлаштованих працівників

СуспільствоАндрій Стець, 24 квітня 20181830

Державна фіскальна служба (ДФС) виявила 1,4 тис. неофіційно працевлаштованих працівників із початку 2018 року. Про це йдеться в повідомленні ДФС із посиланням на директора департаменту податків і зборів з фізичних осіб Павла Дроняка.

З його слів, інформація про виявлені під час перевірок факти порушення законодавства про працю передається органами ДФС у територіальні органи Державної служби з питань праці для вживання відповідних заходів.

Він зазначив, що з початку поточного року за результатами документальних перевірок у бюджети донараховано понад 175 млн гривні податку на доходи фізичних осіб, майже 34 млн грн єдиного внеску й понад 11 млн грн військового збору.

Крім цього, за результатами роботи робочих груп із питань легалізації зарплати й зайнятості населення, роз'яснювальної роботи роботодавцями додатково укладено понад 4 тис. трудових договорів із найманими робітниками.

«На жаль, негативне явище використання праці найманих осіб без оформлення трудових відносин, виплати зарплати повністю або частково без оподаткування характерне для всіх регіонів країни, різних галузей економіки та сфер діяльності роботодавців незалежно від правової форми здійснення платником податків господарської діяльності», – наголосив Дроняк.

Зокрема, податковим органом Запорізької області встановлено свідоме ухиляння від сплати податків одного з підприємств, яке за рахунок готівкових коштів виплатило 31,6 млн зарплати своїм працівникам без оподаткування й перерахування в бюджети відповідних сум податків, зборів і внесків.

За результатами перевірки було донараховано майже 17 млн грн податку на доходи фізичних осіб, військового збору і єдиного внеску.

За словами Дроняка, на сьогодні одним із пріоритетних напрямків роботи ДФС є боротьба з тіньовою економікою і виплатою зарплати без оподаткування. Він також наголосив, що роботодавець, який виплачує в такий спосіб зарплату, свідомо порушує законодавство і досить вагомо не доплачує в бюджети податок на доходи фізичних осіб, військовий збір і єдиний внесок.

Як повідомляв ZAXID.NET раніше, львівського бізнесмена оштрафували на ₴480 тис. за п'ятьох нелегальних працівників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук