З початку року податківці нарахували в Києві 35 мільйонерів

Начальниця ГУ ДФС у Києві Людмила Демченко

Станом на четвер, 25 січня, у Києві подано 848 декларацій про майновий стан та доходи із загальною сумою задекларованого доходу в понад 236 млн грн. Про це в ефірі радіо «Голос Столиці» повідомила начальниця Головного управління ДФС у Києві Людмила Демченко.

Зазначається, що з них – 35 декларацій подано мільйонерами та 393 декларації – на податкову знижку. За поданими деклараціями до сплати належить 3,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,6 млн грн військового збору.

Людмила Демченко також зазначила, що у нормах про декларування доходів громадян відбулись певні зміни. «Перша з них – це зміна форми декларації про майновий стан і доходи. Форму декларації доповнено рядком 10.9.1. В цьому рядку відображається дохід та податкові зобов’язання, які розстрочуються платником податків за прощеним боргом за кредитом, що отриманий таким платником на придбання житла», - зазначила вона.

Крім того, у 2017 році внесли зміни до Податкового кодексу, відповідно до яких скасували обмеження з розміру суми, сплаченої за навчання, яку платник податку може включити до податкової знижки за наслідками звітного року, а також обмеження щодо навчального періоду за який здійснено таку сплату. При цьому, загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 Податкового кодексу України.

За результатами 2017 року платник податку може скористатися правом на отримання податкової знижки, пов’язаної з навчанням члена сім’ї першого ступеня споріднення, незалежно від того чи одержує такий член сім’ї заробітну плату. Також внесеними змінами передбачено, якщо громадянин отримує спадщину або подарунок від члена сім’ї другого ступеня споріднення то такий дохід оподатковується за нульовою ставкою податку.

Демченко нагадала, що з 1 січня розпочалась компанія декларування доходів за 2017 рік, яка буде тривати до 1 травня 2018 року. За цей період особа, яка отримала дохід, що підлягає оподаткуванню, має подати декларацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук