Українці за рік сплатили понад ₴15 млрд військового збору

Українці за рік сплатили понад ₴15 млрд військового збору
фото ДФС
У 2017 році до бюджету надійшло понад ₴15 млрд військового збору

Надходження військового збору до державного бюджету України у 2017 році порівняно з 2016 роком зросли на 31,5%, або на 3,6 млрд грн, до 15 млрд грн. Про це йдеться в повідомленні на сайті Державної фіскальної служби.

Як зазначається, найбільше військового збору сплатили у Києві - 2,398 млрд грн, 859 млн грн надійшло до бюджету від платників Дніпропетровської області, 810 млн грн - Харківської області і 679 млн грн - Львівської області.

Найбільша сума військового збору у 2017 році в бюджет надійшла в грудні - понад 1,7 млрд грн.

Як відомо, військовий збір в Україні ввели з 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об'єкта оподаткування. Платниками збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Для резидента об'єктом оподаткування збором є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування; іноземні доходи, отримані з джерел за межами України. Об'єктом оподаткування нерезидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук