З початку року СБУ заборонила в’їзд в Україну 1374 іноземцям

86 іноземних громадян примусово видворили з України

Служачи безпеки України за 11 місяців 2016 року заборонила в’їзд в Україну 1374 іноземним громадянам, в тому числі 523 громадянам Російської Федерації, а також затримала 86 осіб, причетних до диверсійно-розвідувальним груп. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Зазначено, що за направленням контррозвідки за цей період було розпочато 330 кримінальних проваджень. З них за ст. 114 Кримінального кодексу України (шпигунство) – відносно п’яти іноземців, у тому числі відносно двох громадян РФ, одну особу уже засудили. За ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) відкриті провадження відносно 84 громадян України, засуджено 8 осіб. В цілому, винесено вирок суду 74 особам.

Також контррозвідка перевіряє 89 осіб, які підозрюються в причетності до кадрового складу іноземних спецслужб; 599 осіб, які підозрюються в причетності до агентурної мережі спецслужб іноземних держав і 48 осіб, які обґрунтовано підозрюються у причетності до кадрового складу незаконних силових структур так званих «ДНР/ЛНР».

Також за вказаний період був заборонений в’їзд на територію України 1374 іноземним громадянам, у тому числі 394 особам за діяльність, яка загрожує національній безпеці держави. Примусово були видворені 20 іноземців, ще 64 примусово повернули з території України.

Було встановлено 739 членів диверсійно-розвідувальних груп, з них затримано 86 осіб, передано слідчим органам матеріали щодо 134 осіб, причетних до участі в бойових діях і інформаторської діяльності в інтересах терористичних організацій «ДНР/ЛНР». Засуджено 40 осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук