З вересня за порядком на вокзалі стежитиме кримінальна поліція

Транспортну міліцію ліквідовують

Головні новини Львова 23.07Ірина Панчишин, 23 липня 2015, 15:40 1114 1

Міністерство внутрішніх справ України ліквідовує управління транспортної міліції. Так у МВС вирішили оптимізувати роботу правоохоронців. Ліквідації підлягає і ветеринарна міліція, управління боротьби з організованою злочинністю та у справах дітей.

В управлінні на Львівській залізниці працює 1100 людей. Обслуговують вони сім областей.

Інспектор транспортної міліції Іван Летій впродовж 12-годинного робочого дня патрулює вокзал: стежить тут за порядком.

«Дивимося, щоб діти не відставали від групи, здійснюємо охорону громадського порядку, запобігаємо злочинам, а якщо вже трапились якісь злочини – намагаємося розкрити на місці, попередити хуліганство, правопорушення», – розповів інспектор патрульної служби Іван Летій.

Йому 40 років. Половину життя віддав службі в міліції. Невдовзі міг йти на пенсію, але завадила реформа. «Я от міг 6 вересня піти на пенсію, а тепер куди? От тепер шукай місце, щоб кудись перевестися і допрацювати до пенсії. Ця реформа дуже непорядно вчинила зі старими працівниками міліції», – певний Іван Летій.

Як пояснила перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, така реформа має на меті оптимізувати роботу правоохоронних органів. «Ми подивились статистику транспортної міліції. У них було мало роботи. В середньому в місяць, здається, 3 справи на слідчих. Тоді як в районному центрі на слідчого припадає в рази більше. Це показує, що мати окремий блок тільки для залізниці не мало змісту», – зазначила вона.

Тож працюють правоохоронці на залізниці до З вересня. Далі за порядком на вокзалі стежитиме кримінальна поліція.

«Замість транспортної міліції будуть територіальні підрозділи. Так якщо взяти сам Львів, то в нас буде Залізничний райвідділ міста Львова та Шевченківський, тобто територіально», – розповів начальник відділу громадської безпеки на Львівській залізниці Олег Ковальчук.

З транспортної міліції у звичайну вже перевелись 140 працівників, 16 правоохоронців звільнились з органів, майже 40 – пішли на пенсію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук