За даними Держслужби зайнятості, до 70% безробітних мають вищу освіту

У держслужбі зайнятості заявили, що ринок освітніх послуг не задовольняє потреби роботодавців

У деяких регіонах України до 70% безробітних мають вищу освіту, а на ринку праці особливо відчувається потреба в робітничих професіях. Про це повідомив в.о. голови Державної служби зайнятості України Валерій Ярошенко, пише «Інтерфакс-Україна».

«На сьогоднішній день ринок освітніх послуг не задовольняє потреби роботодавців. Сьогодні на обліку в службі зайнятості в деяких регіонах близько 70% безробітних мають вищу освіту», - сказав він відвідуючи Перший кар'єрний форум у Києві.

При цьому Ярошенко зазначив, що теоретична освіта - це добре, але роботодавцю потрібні навички і вміння. «Сьогодні є великий розрив між теоретичними знаннями і тими навичками, які потрібні на ринку праці. І, як правило, кращі їдуть за кордон, це молоді люди. Вони амбітні і залишитися вдома їх повинен стимулювати рівень зарплати. У нас є такі випадки, що в Україні приходять інвестиції, створюються робочі місця, але ми не можемо забезпечити роботодавця кваліфікованими фахівцями, які працюють з інструментом», - сказав він.

За інформацією Ярошенка, є велика потреба у фахівцях на виробництві. «На сьогодні у нас в базі даних є понад 100 тис. вакансій, але щоб отримати хорошу роботу - потрібна компетенція і вміння... Знання англійської мови на сьогодні вже просто обов'язкове», - сказав він.

Слід зазначити, що сьогодні в Києві відбувся Перший Національний кар'єрний форум за участі керівників Міністерств соціальної політики, економічного розвитку і торгівлі, освіти і науки, молоді та спорту, Державної служби зайнятості України і провідних бізнес-асоціацій, а також міжнародних експертів. Головною метою Форуму стало питання системного розвитку людського капіталу в Україні.

Нагадаємо, в квітні віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко повідомив, що в Україні безробітними є близько 1,8 млн громадян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук