За даними екзит-полів на виборах у Грузії перемагає правляча партія

СвітЮлія Поліковська, 8 жовтня 2016139923

У Грузії закрилися виборчі дільниці, де відбувалося голосування на парламентських виборах. За даними екзит-полу, проведеного GFK, правляча партія прем’єра Бідзіни Іванішвілі «Грузинська мрія» набирає 39,9% голосів, а партія заснована Михаїлом Саакашвілі «Єдиний національний рух» – 32,74%, поінформувало видання «Грузія Online».

Ще одна партія, згідно з екзит-полом, долає п’ятивідсотковий бар’єр – «Альянс Патріотів», – 5,76%. «Лейбористська партія» набирає 4,21%, «Вільні демократи» Іраклія Аласанії – 3,21%.

Загалом було опитано 10 тис. осіб на 220 дільницях.

Разом з тим, згідно з результатами екзит-полу, проведеного компанією TNS на замовлення телекомпаній ОВГ, GDS, Maestro і «Імеді» (три останні тим чи іншим чином пов'язані з Бідзіною Іванішвілі і підтримують «Грузинську мрію»), «Грузинська мрія» набирає 53,8%, а «Єдиний національний рух» - 19%.

Також повідомляється, що на одній з дільниць сталася масова бійка за участю представників партії «Грузинська мрія» і блоку Паати Бурчуладзе.

Повідомляється, що на дільниці, де значну частину складає азербайджанське населення, з ранку були спроби фальсифікації та напруга.

У бійці взяли участь до 200 осіб, які кидали один в одного каміння. На дільниці розбито скло. У с. Кізіладжгло, де розміщена дільниця, спрямовано сили спецназу для стабілізації обстановки, дільниця була оточена поліцією, під охороною вивели спостерігачів.

За даними ЦВК, активність на парламентських виборах в Грузії станом на 17:00 склала 42,05%.

Як відомо, участь у виборах до парламенту дев’ятого скликання беруть 19 партій, шість виборчих блоків та незалежні кандидати.

Також участь у виборах бере участь дружина Михаїла Саакашвілі Сандра Руловс, яка балотується у мажоритарні депутати.

Нагадаємо, голова Одеської облдержадміністрації Михаїл Саакашвілі заявив, що попри результат виборів у Грузії він не залишить Україну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук