За добу зі Львова вивезли 642 тонни сміття

На сміттєвих майданчиках міста залишається ще понад 12 тис. тонн ТПВ

За добу зі Львова вивезли 642 тонни сміття
Переповненими є 43% майданчиків міста

Станом на ранок 24 червня зі Львова вивезено на 40 тонн сміття більше, ніж продукує місто за добу. Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак.

За інформацією Львівської міської ради, у місті залишається перенакопиченим понад 12 205 тонн сміття. За попередню добу з міста вивезли 642 тонни ТПВ, з них — 426 тонн — за угодами, які перевізники мали укладені раніше, і 214 тонн — за домовленостями, які уклали після комісії з питань ТЕБ і НС. Відтак, динаміка щодо вивезення ТПВ покращилась — вивезено на 40 тонн більше сміття, ніж продукує місто в добу.

Відтак, станом на ранок 24 червня у Львові з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими є 533 майданчики, що становить 43%. Загалом це 7 995 тонн. Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 14 майданчиків, а це 6% від загальної кількості. Тоннаж перенакопичення — 210 тонн. На перевантажувальних станціях знаходиться 4000 тонн не вивезеного сміття.

Загалом у місті накопичено і не вивезено 12 205 тонн ТПВ.

«Зараз тими лімітами, які ми маємо, ми, фактично, вивозимо добове накопичення. Загальна ж кількість сміття, яка нагромадилась у місті, залишається такою ж, критично великою. Від імені громади міста Львова дякуємо усім громадам, мерам міст, які пішли нам на співпрацю та надали допомогу у вивезенні і захороненні ТПВ», — зазначив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань ЖКГ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук