За «лайки» дописів в «Однокласниках» на Донеччині звільнили прокурорку

ВСУ визнав законним звільнення прокурорки, яка ставила «лайки» дописам про комуністичний режим та «ДНР»

Прокурорка користувалася заблокованою в Україні соцімережею «Однокласники»

Верховний суд України визнав законним звільнення прокурорки з органів прокуратури за виявлену в соцмережі повагу до марксистсько-ленінської символіки, пропаганду комуністичного режиму, а також підтримку терористів так званої «ДНР». Про це повідомили в прес-центрі Судової влади України.

Ще у грудні 2018 року позивачка просила визнати протиправним та скасувати рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 14 листопада 2018 про її звільнення з посади.

З тексту рішення суду стало відомо, що прокурорка вподобала у соціальній мережі комуністичну символіку, підтримувала пропаганду тоталітаризму, позитивно ставилася до війни на Донбасі, також активно підтримувала терористів «ЛНР/ДНР» ставлячи «лайки» в забороненій в Україні російській соцмережі «Однокласники»

Через це Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія вирішила, що дії жінки порочать звання прокурора і порушення присяги прокурора, несумісне з її подальшим перебуванням на посаді в органах прокуратури.

Касаційний суд в складі Верховного суду погодився з висновком Кваліфікаційно-дисциплінарної комісі та призначеним покаранням на вчинення дисциплінарного проступку.

Цікаво, що в апеляційній скарзі прокурорка стверджувала про можливе випадковому проставлення «лайків» її дочкою або сторонніми особами, оскільки її сторінка в соціальній мережі неодноразово була зламана невідомими, в результаті чого на ній з'являлися сторонні коментарі та групи.

Однак Велика палата Верховного суду прийшла до висновку, що єдина тематика публікацій і відміток виключає їх випадковість і свідчить про свідоме розміщення їх на сторінці, а також відхилила посилання позивача на злом сторінки з огляду на те, що вона не змінювала логін і пароль і не видалила відповідні публікації і позначки з вебсторінки.

Як писав раніше ZAXID.NET, львівську вчительку звільнили з роботи за допис про Гітлера.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук