За неоплату паркування водіїв каратимуть штрафом від 136 грн

СуспільствоО.Г., 19 червня 20144710

Петро Порошенко підписав закони про введення штрафів за порушення правил паркування та скасування техогляду тракторів. Про це повідомляє прес-служба президента.

Зокрема, згідно з законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо паркування транспортних засобів», несплата водієм вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування, які обладнані паркоматами або автоматичними терміналами, буде каратися штрафом у розмірі від 136 до 204 грн. Паркування на місцях, призначених для безоплатного паркування транспорту осіб, які мають пільги, тягне за собою штраф від 255 до 306 грн.

Також визначена відповідальність працівників організацій, які утримують парковки. Порушення вимог щодо розміщення та функціонування майданчиків для паркування тягне за собою штраф від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 510 грн).

Другий закон, «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безпечної експлуатації сільськогосподарської техніки», передбачає скасування обов’язкового технічного огляду сільськогосподарської техніки.

Не підлягатимуть обов'язковому технічному контролю, зокрема, трактори, самохідні шасі, самохідні сільськогосподарські, дорожньо-будівельні та меліоративні машини, сільськогосподарська техніка та інші механізми. Водночас, підвищили розмір штрафів за порушення правил експлуатації машин та порушення правил охорони праці під час їх експлуатації.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук