За сприяння Росії терористи вже мають потужнішу армію, ніж деякі країни Європи

СвітВолодимир Пиріг, 22 січня 20156790

Голова представництва США при Організації Об'єднаних Націй (ООН) Саманта Пауер заявила, що постачання Росією озброєнь на Донбас призвело до виникнення у сепаратистів потужніших збройних сил, ніж у деяких європейських держав.

Про це вона сказала під час чергового засідання Ради Безпеки ООН, яке відбулося пізно увечері 21 січня в Нью-Йорку.

«Щотижня у сепаратистів виникають потужніші збройні сили порівняно з низкою європейських держав», – розповіла Пауер і додала, що кількість зброї у руках сепаратистів постійно зростає.

При цьому вона повідомила, що Росія готується відправити черговий так званий «гуманітарний конвой» для постачання сепаратистам зброї.

«Якщо подивитися на досвід попередніх колон, то звичайно, як і раніше, не буде змоги перевірити вміст вантажу ні у представників ОБСЄ, ні у представників України ці конвої… Якщо це справді гуманітарна допомога, то чому її ховають?» – запитала американський посол.

Окрім того, вона вважає, що поточна ситуація є небезпечною, тому що сепаратисти як і раніше залякують та погрожують незалежним спостерігачам, котрі перебувають на сході України від ОБСЄ.

Пауер також прямо звинуватила Росію в порушенні зобов'язань щодо врегулювання ситуації на основі мінських домовленостей.

«На словах Росія обіцяє мир, а насправді – веде війну. Неодноразово президент Путін протягував однією рукою оливкову гілку, а іншою рукою відправляв ракети, «Гради» і танки», – сказала Пауер.

У цьому контексті вона наголосила, що дії Росії напряму сприяють виникненню гуманітарної кризи.

«З кожним днем більшу кількість цивільних осіб калічать та вбивають», – зазначила Пауер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук