За вересень «Львівводоканал» виявив 8 незаконних врізок у свою систему

Головні Новини за 17 жовтняВіталій Кубліков, 17 жовтня 2014, 16:22 0

Сьогодні, 17 жовтня, оперативна група ЛКП «Львівводоканал» знову влаштувала рейд з виявлення незаконних під’єднань. Йдеться про самоврізки у довколишніх селах Львова до центральної труби. Щомісяця комунальне підприємство відрізає до десяти таких умільців.

Одну з підпільних самоврізок у Лисиничах водоканалівці вже добре знають. Сюди приїздять втретє для обрізки. На попередження і штрафи власники котеджів не реагують і знову під’єднуються. «Якихось майстрів наймають для цього діла і все без дозволу водоканалу», – розповів старший контролер відділу збуту Богдан Шупер.

Збитки підприємства тільки від одного такого нелегального під’єднання сягають десятків тисяч гривень, констатують комунальники. «На цьому будинку є «сороківка» труба, пропускна здатність якої в місяць становить в гривнях 29 тисяч», – зазначив начальник дільниці позаміських споживачів ЛКП «Львівводоканал» Ольга Афанасьєва.

Через Лисиничі проходить метровий водогін. Відтак до нього колись цілком офіційно врізались абоненти, пояснив селищний голова Лисинич Мирон Бедрій. Єдиний вихід – контроль розгалужень у селі із загальним лічильником. «Дуже складно об’єднати ці всі врізки, які є вздовж магістральної труби. Вони фактично проходить посередині села і виходять на Тракт Глинянський, на Кривчиці», – розповів голова.

Ще одна адреса – садиба у Зубрі. Її господарі також принципово не платять за воду, а комунальників і на поріг не пускають. Через сам двір проходить центральний водогін. Тож облікувати втрати фактично неможливо. Труба тягнеться вздовж вулиці. Відрізати тільки один двір неможливо. «Для того, щоб його від’єднати, треба перенести водогін на іншу сторону дороги. То складно, бо тут ще й газопровід йде, телефонні кабелі», – визнають водоканалівці.

Зрештою, результат рейду не такий і поганий. Уже сьогодні власник котеджу в Лисиничах, якого вчергове від’єднали, – таки зголосився узаконити відносини з «Львівводоканалом».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук